Co se děje v Lázních Bělohrad

Přetiskuji aktuální dopis, zajímalo by mne jak to s muslimskými návštěvami v ČR je ve skutečnosti, nepodvádí nás naší politici a vládní činitelé? Kolik majetku již bylo prodáno muslimům?

Datum: 2. 9. 2017 9:24:03 Předmět: Fwd: FW: Lázně Bělo/hrad - pokud možno posílejte dále

Poblíž hradu Pecka v malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace poh/ybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný "Bažantnice".

Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti jejího muslima.

Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli že tam jsou. Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset z a d a r m o poskytovat své služby, ale - pouze pro muslimy.

Celý park o rozloze více nnež 10-ti hektarů střeží d v a sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí. Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých venkovech se rozlézají potichu ... Nikdo nic netuší....

Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit ještě těm několika málo zodpovědných politiků, za které Vás považuji - je třeba zajistit především výměnu obsazení meinstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi n e s m í být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí, a hrbí se níž a níž. Až budeme na kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media.

Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!! Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu.

S pozdravem Jiří Kašpar ( zasláno Okamurovi, Velebovi, Zemanovi)